قلب تپنده هر کارخانه و هر گروه صنعتی و تولیدی، خط تولید آن مجموعه است.
به مجموع ماشین آلات، نیروی انسانی، مواد اولیه، و دیگر ملزومات تولید، خط تولید گفته می شود.
با توکل بر خدا و با استعانت از حضرت رضا علیه السلام، در جهت تجهیز امکانات، از قبیل خرید زمین، ساخت سوله، تامین ماشین آلات، و از همه مهمتر، نیروی انسانی ماهر، و دیگر ملزومات تولید، کلیه توان خود را به کار بستیم و به فضل الهی و پشتکار مثال زدنی، مرداد 1399 اولین و تنها خط تولید دستگیره و یراق آلات در شرق ایران را راه اندازی نمودیم.
با اتمام مراحل راه اندازی خط تولید، توانستیم روز به روز با ساخت قالب های جدید، و طراحی های جدید بر روی محصولات، نوآوری هایی را در این صنعت پدید آوریم که مختص اِلِمان است. در ادامه راه و در کنار طراحی و ساخت قالب که پروسه زمان بری بوده و هست، حتی مجبور به اجاره قالب از دیگر همکاران شدیم تا قالب های سفارش داده شده توسط اِلِمان، آماده تولید گردند. در حال حاضر، قالب های مجموعه با طراحی های بروز و  تنوع بالا، در حال تولید و ارائه به مشتریان گرامی می باشند. دستگیره های تولیدی گروه صنعتی اِلِمان، با برند ثبت شده ELEMAN، به بازار ایران عرضه می گردند. 
در این لحظه و با گذشت یک سال و نیم از راه اندازی خط تولید، دیگر شرکت ها و تولید کنندگان از روی محصولات اِلِمان کپی برداری می کنند که این نشانه قدرت و هُنر ذاتی طراحی ماست. 
گروه صنعتی اِلِمان، در کنار تولید، تجربیات و اندوخته های فنی خود را در اختیار دیگر تولید کنندگان و کسانی که تمایل به راه اندازی این صنعت دارند، قرار می دهد. 
در اینجا و در جهت جلوگیری از درز اطلاعات و فنون تولید که مختص گروه صنعتی اِلِمان می باشد، به قراردادن عکس از خط تولید و نحوه تولید محصولات، بسنده خواهیم نمود. 
در ادامه باید اضافه نماییم، به دوستان و نمایندگانی که مبلغ بالای ۷۰۰ میلیون تومان در سال، خرید داشته باشند، در صورت تمایل، با هزینه گروه صنعتی اِلِمان، یک شب اقامت رایگان در هتل های مشهد و ورود به خط تولید، و پذیرایی یکروزه از شما عزیزان امکان پذیر است. 

 

اِلِمان در مسیر پیشرفت