خلاصه ای از آغاز تا به امروز...
مجموعه قفل و دستگیره اِلِمان (آلمان قفل مشهد)، *پاییز سال ۸۴* بود که توسط برادران رضایی، بصورت فروشگاه، در شهر مقدس مشهد آغاز به کار نمود.

در آغاز، خرید و فروش دستگیره پلاک و رزت و همچنین یراق آلات مربوطه به مشتریان مجموعه، فعالیت اصلی ما بود.

در ادامه با افزایش تعداد شعب و نمایندگی ها و شرکت در نمایشگاه ها، فعالیت های خرید و فروش محصولات را گسترش دادیم.

اما هدف اصلی ما، داشتن استقلال و جلوه گر نمودن هُنر طراحی ذاتی ای بود که در خود حس میکردیم، لذا این امر، ما را بر آن داشت تا *اردیبهشت ۹۲* بفکر طراحی برند اختصاصی خود بیفتیم.

اینجا بود که برند اِلِمان، با لوگوی ELEMAN، ساخته شد و با سفارش به تولید کنندگان ایرانی و با درج برند بر روی محصولات، به بازار ایران معرفی گردید. این اولین قدم برای رسیدن به هدف خود، یعنی استقلال بود،اما به همینجا ختم نشد.

*فروردین سال ۹۹* با هدف مستقل شدن هرچه بیشتر مجموعه و کاهش وابستگی به دیگر تولید کنندگان، زیر سایه ویروس منحوس کرونا، با وجود تمام محدودیت ها و قرنطینه ها،فرصت را مقتنم شمرده و بر دامنه فعالیت ها افزودیم.

با خرید ماشین آلات، تجهیزات، و بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز تولید، *مرداد ۹۹* توانستیم اولین و تنها خط تولید دستگیره های درب چوبی، یراق آلات دستگیره درب کابینت در انواع مدل های کلاسیک و لوکس، انواع جالباسی، اکسسوری های خاص را در شهر مقدس مشهد افتتاح نماییم.

تا به امروز با معرفی چندین محصول منحصر بفرد و خاص به بازار ایران، توانستیم جهشی خیره کننده در زمینه طراحی و تجاری سازی ایده های ناب خود بدست آوریم و به بزرگترین مرکز فروش قفل و دستگیره در مشهد تبدیل شویم. بی شک این موفقیت ها در سایه الطاف الهی و همراهی شما مشتریان گرامی از مجموعه اِلِمان بدست آمده است، قدردان محبت شما هستیم.

منتظر محصولات جدید ما باشید.

گروه صنعتی اِلِمان تنها تولید کننده قفل و دستگیره لوکس در شرق ایران