دستگیره درب حیاطی

دستگیره درب ثابت (حیاطی)

دستگیره های درب حیاطی بخشی از یراق آلات ساختمان می باشند که ما در طول روز به طور مداوم از آنها استفاده می کنیم. این دستگیره ها انواع و مدل های متنوعی دارند که می توان به دستگیر های ثابت تک پیچ و دستگیره های حیاطی دو پیچ اشاره کرد. این دستگیره ها به خوبی در مقابل فشار مقاومت می کنند. خرید دستگیره های درب حیاطی از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا این یراق آلات به طور مداوم در تماس مستقیم با دست قرار می گیرند و فشار زیادی را متحمل می شوند. بنابراین باید از استحکام و دوام زیادی برخوردار باشند. از دستگیره های درب ثابت می توان برای درب های ورودی ساختمان، درب آپارتمان و همچنین درب کابینت استفاده نمود. گروه صنعتی المان دستگیره های ثابت حیاطی با آلیاژ های آلومینیوم و سرب در اختیار شما قرار می هد. 

در مورد دستگیره درب حیاطی چطور میتونیم کمکتون کنیم؟

می توانیم بگوییم بله. شما از این دستگیره ها می توانید برای درب های سرویس بهداشتی، درب اتاق خواب، درب کمد دیواری، درب میز تلویریون و درب جاکفشی هم استفاده نمایید.
تمام دستگیره های درب ثابت (حیاطی) ما در ادامه برای شما لیست شده اند. برای دیدن سایر محصولات می توانید از داخل منو بر روی محصولات کلیک کرده و با سایر قفل و دستگیره های درب المان آشنا شوید.
قیمت دستگیره های ثابت با توجه به مدل، کاربرد و نوع آلیاژ استفاده شده در آن ها دارای قیمت متفاوتی می باشند که از منو محصولات می توانید اقدام به مشاهده دستگیره ها و قفل های المان نمایید.
شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از لیست زیر دستگیره درب مدنظر را انتخاب کنید. همچنین با کلیک برروی منو محصولات می توانید از سایر دستگیره های درب المان بازدید نمایید.
برای کسب اطالاعات بیشتر در مورد گروه صنعتی دستگیره المان از بخش درباره ما سایت به مطالعه تاریخچه و حوزه فعالیت های ما بپردازید.
اطلاعات تماس مجموعه صنعتی المان از بخش تماس با ما قابل مشاهده است. همکاران ما مشتاقانه آماده ارائه مشاوره به شما هستند.
 

انواع دستگیره ثابت (حیاطی) محصول المان ELEMAN