به گروه محصولات دستگیره های درب برنجی المان خوش آمدید
از کسانی که به دنبال یک سبک پیچیده و مدرن با روکش گرم دوست داشتنی هستند، دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید. در این مجموعه خاص، ما با افتخار دسته ای از دستگیره های درب برنجی را به شما ارائه می دهیم.
دستگیره درب برنجی در فضاهای مدرن و سنتی به درب های شما به طور یکسان رنگی گرم، جذاب و کلاسیک می دهند. ست های دستگیره در برنجی یک انتخاب عالی برای دکوراسیون هستند. این دستگیره ها نه تنها عالی به نظر می رسند، بلکه ساختار محکم آنها به این معنی است که این دستگیره ها قوی و طولانی مدت نیز می باشند. اگر به دنبال سبک سنتی ویکتوریایی، مدرن مینیمالیست یا سبک کلاسیک تر می باشید، دستگیره های برنجی المان در طیف وسیعی از اندازه ها و سبک های مناسب و زیبا برای شما قابل ارائه می باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این دستگیر های زیبا آگاه شویم.

آیا دستگیره های درب برنجی قدیمی می باشند؟

اصلا. گرایش های طراحی داخلی می آیند و می روند، اما برنج یک جنس کلاسیک است که همیشه مد می باشد. فرقی نمی کند خانه شما سبک سنتی تری باشد یا سبک مدرن تر، برنج با بیشتر تم های دکوراسیون ست می شود.

آیا دستگیره های برنجی با برنج واقعی ساخته می شوند؟

بله. همه دستگیره های برنجی ما برنج واقعی هستند. آنها از برنج آهنگری، برنج ریخته گری یا ورق برنج ساخته می شوند:
دسته های برنجی آهنگری سنگین ترین دسته ها هستند، زیرا از ذوب برنج و ریختن آن در قالب ساخته می شوند. این منجر به یک دسته محکم می شود. برنج ریخته گری به روشی مشابه برنج آهنگری ساخته می شود، اما محصول نهایی توخالی و سبک تر از برنج آهنگری است.
دسته های برنجی ورق سبک تر هستند و از ورقه برنجی ساخته شده اند که مهر و فرم داده شده اند. بسیاری از دستگیره های سنتی از ورق برنج ساخته می شدند، زیرا قیمت کمتری داشت و در کل از برنج کمتری استفاده می شد.

آیا استفاده از برنج برای دستگیره های درب مفید است؟

برنجی بودن دستگیره درب مزایای زیادی دارد. برنج بادوام و مقاوم در برابر خوردگی است. روکش آن کدر می شود، اما خود ماده محکم می ماند و زنگ نمی زند. برنج همچنین خاصیت ضد باکتریایی دارد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

توصیه می کنیم دستگیره های درهای برنجی خود را با پارچه ای نرم و خشک تمیز کنید. از خیس شدن مکرر دستگیره درب یا استفاده از محصولات شوینده خورنده خودداری کنید زیرا این امر می تواند باعث کدر شدن سریعتر برنج شود.

انواع مختلف دستگیره درب برنجی کدام اند؟

دستگیره های درب برنجی ما در طیف وسیعی از سبک ها موجود است. در اینجا ما گزینه های مختلف را توضیح خواهیم داد و به شما ایده بهتری از مناسب ترین نوع به شما می دهیم.

دستگیره های اهرمی برنجی:

دستگیره های اهرمی از محبوب ترین انواع دستگیره ها هستند به عبارت دیگر یک انتخاب محبوب برای خانه های معاصر و سنتی، دستگیره های اهرمی درب برنجی روی صفحه پشتی است. گرفتن دسته آن ها راحت تر از دستگیره ها است، به ویژه برای کودکان خردسال و افراد مسن تر.
اهرم ها برای باز و بسته کردن در به بالا و پایین حرکت می کنند. وقتی اهرم را به سمت بالا می کشید، قفل داخل درب جمع می شود و بعد درب باز می شود. اهرم ها می توانند روی یک صفحه پشتی گرد یا پشتی بلند قرار بگیرند و برای درب های داخلی، درب های حمام و درب های خارجی در دسترس هستند.

دستگیره گرد برنجی:

دستگیره گرد برنجی سنتی از طریق درب، توسط میله ای به نام دوک به هم متصل می شوند. هنگامی که دستگیره چرخانده می شود، دوک قفل را جمع می کند و اجازه می دهد درب باز شود. این دستگیرهای درب هم در خانه های سنتی و هم در خانه های مدرن رایج است. 

دستگیره های کششی درب برنجی:

دستگیره های کششی درب برنجی کاملاً به شما اجازه می دهند به سادگی در را باز کنید. آنها از یک میله عمودی تشکیل شده اند که در دو انتها به در وصل شده است. اینها معمولاً یک شکل منحنی به سمت بیرون دارند و به دست شما اجازه می دهند میله را بگیرد. این دستگیره ها با یک ضامن کار نمی کنند، بنابراین زمانی که نیاز دارید درب را ببندید، ایده آل نیستند.

نتیجه 

خرید دستگیره درب برنجی با انتخاب های بسیار زیاد، می تواند کمی سخت باشد. اگر با یک سازنده کار می کنید، آنها باید به شما کمک کنند تا نوع دسته مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

اگر مطمئن نیستید، گروه صنعتی المان می تواند برای یافتن دستگیره درب مناسب به شما کمک کند. ما همچنین می توانیم یراق آلات ساختمان از جمله ، یراق آلات کابینت، دستگیره درب کابینت و موارد دیگر را ارائه دهیم. ما در سراسر ایران می توانیم محصولات خود را ارسال کنیم.