اگر می خواهید زیبایی و جذابیت خاصی به فضای داخلی خود ببخشید، خرید دستگیره درب زیتونی بهترین انتخاب برای شما می باشد. دستگیره های درب زیتونی بادوام و ماندگار هستند و وقتی روی درب سفید نصب می شوند توجه را به خود جلب می کنند. گروه صنعتی قفل و دستگیره المان تولیدکننده انواع دستگیره های درب زیتونی برای درب اتاق خواب، دستگیره درب سرویس بهداشتی، درب کابینت و غیره با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. مزایا و معایب دستگیره درب زیتونی 

دستگیره های درب زیتونی شامل مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.
مزایا:
1. دستگیره های درب زیتونی طراحی منحصر به فرد و جذابی دارند که می توانند ظرافت و پیچیدگی را به هر دربی اضافه کنند.
2. آبکاری زیتونی برروی دستگیره باعث استقامت و دوام آن می شود. دستگیره زیتونی آبکاری شده می تواند در برابر استفاده منظم مقاومت کند و سال ها دوام بیاورد.
3. رنگ زیتونی دستگیره درب به محیط اطراف خود زیبایی خاصی می بخشد. درب سفید با دستگیره زیتونی نمای فوق العاده ای به دکوراسیون شما می بخشد.

معایب:

هزینه دستگیره زیتونی در مقایسه با برخی از انواع دستگیره های دیگر نسبتاً گران تر می باشد.
دستگیره درب زیتونی به نگهداری منظم نیاز دارد تا به بهترین شکل ظاهر شود.
این دستگیرها در محیط های مرطوب کدر می شوند. برای جلوگیری از این اتفاق مهم است که این دستگیره ها را در مکان های خشک نصب نمایید.

روش های نگه داری از دستگیره درب زیتونی

در ادامه روش هایی برای دستگیره زیتونی آورده ایم. 
با رعایت این نکات می توانید دستگیره های خود را به مدت طولاتی تری استفاده نمایید.
1. دسته را مرتباً تمیز کنید. از یک پارچه نرم و مرطوب برای پاک کردن دستگیره استفاده نمایید. از پاک کننده های مواد شیمیایی استفاده نکنید زیرا به دستگیره آسیب می زنند.
ممکن است آبکاری زیتونی دستگیره به مرور زمان خشک شود با روغن کاری دستگیره می توانید از خشک شدن و ترک خوردن آن جلوگیری نمایید. هر چند ماه یکبار یک لایه نازک روغن زیتون یا روغن معدنی روی دسته بمالید. این کار به می تواند به براق شدن دستگیره هم کمک نماید.

2. از قرار دادن دسته در معرض رطوبت اجتناب کنید چون در برابر رطوبت آسیب پذیر می باشند. این امر می تواند باعث تاب برداشتن یا ترک خوردن دستگیره شود اگر دستیگره خیس شد بلافاصله آن را خشک نمایید.

3. از قرار دادن دستگیره های درب زیتونی در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید. نور مستقیم خورشید می تواند به مرور زمان باعث کم رنگ شدن یا تغییر رنگ دستگیره شود. اگر دستگیره درب شما در معرض نور خورشید است، آن را با یک پوشش محافظ بپوشانید یا آن را به یک منطقه سایه دار منتقل کنید.
با رعایت این نکات، می توانید به بهترین شکل ظاهری دستگیره های خود کمک کرده و طول عمر آن را افزایش دهید. گروه صنعتی المان فعال در زمینه فروش دستگیره درب زیتونی می تواند پلی برای رسدن شما به اهدافتان باشد.