دستگیره های درب مشکی به دلیل تطبیق پذیری با انواع درب ها در دنیای مدرن امروزی، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. اگر می خواهید خانه شما شیک و در عین حال ساده به نظر برسد، هیچ گزینه ای بهتر از خرید دستگیره در مشکی وجود ندارد. این دستگیره ها فورا توجه را به خود جلب می‌کنند و جایگزینی عالی برای دستگیره های فلزی کلاسیک می باشند برای همین آن ها را بسیار شیک و مطابق با مد روز می سازند. دستگیره درب ورودی مشکی قابل نصب بر روی انواع درب ها از جمله درب اپارتمان و درب ساختمان می باشند. شما می توانید برای زیباتر شدن نما و دکوراسیون داخلی خانه و یا محل کار خود از دستگیره پلاک مشکی (یک تکه مشکی) و دستگیره دو تکه مشکی (رزت) المان استفاده نمایید.چرا هنگام انتخاب و خرید دستگیره های درب مشکی به رنگ آن باید توجه کرد؟

ایجاد یک فضای زیبا و دکوراسیون داخلی لوکس از کفپوش گرفته تا جزئیات ظریف مانند دستگیره های درب همگی نیازمند دقت در خرید می باشند. 
انتخاب یک رنگ زیبا برای دستگیره های درب می تواند جذابیت زیادی در سرتاسر خانه برای شما به ارمغان آورد. ایده خوبی است که مطابق با رنگ دستگیره بقیه لوازم خود را بررسی کنید شما همچنین می توانید برای زیباتر شدن فضای آشپزخانه از جمله کابینت ها از دستگیره مشکی کابینت استفاده نمایید.
جای تعجب نیست که درهای قدیمی با دستگیره های مشکی همیشه خوب به نظر می رسند.
داشتن دستگیره درب مشکی به خانه شما حسی شیک و مدرن می بخشد. روکش های دستگیره مشکی مات به طرز چشمگیری زیبا هستند و ارتباط مستقیمی با تکنولوژی دارند و به خوبی با رنگ های مختلف جفت می شوند.

چرا دستگیره های درب مشکی بسیار جذاب می باشند و چه چیز هایی آن ها را زیبا و همه کاره می کند؟

بسیاری از مردم دستگیره های مشکی درب ورودی را عمدتاً به دلیل ظرافت و تطبیق پذیری راحت آن ها با فضای دکوراسیون داخلی دوست دارند. داشتن دستگیره درب مشکی ظاهری جدید و فوق العاده جسورانه به آن می دهد. این دستگیره ها با درب های قدیمی عالی می شوند. بنابراین اگر درب ورودی شما نیز همین سبک را دارد، داشتن دستگیره درب مشکی مطمئنا آن را لوکس جلوه می دهد. 

مزایا و معایب دستگیره درب مشکی چیست؟

اگرچه دستگیره های مشکی می توانند ظاهر هر درب را بهبود بخشند، اما این دستگیره ها کامل نیستند. استفاده از آنها مزایا و معایبی دارد.

مزایا:

•    آن ها فوق العاده زیبا می باشند
•    می تواند با هر سبک و رنگی مطابقت داشته باشد
•    چه درب ها قدیمی باشند یا مدرن، قهوه ای یا سفید، دستگیره درب مشکی به خوبی مناسب درب ورودی شما خواهد بود. اما سبک ها و رنگ های مشکی درب به همین جا ختم نمی شود. دستگیره های درب مشکی تقریباً با تمام سبک های درب به خوبی هماهنگ می شوند. به همین دلیل است که علیرغم مشکلات کمی در استفاده از آنها، تا زمانی که به خوبی نگهداری شوند، برای هر خانه ای مناسب است
•    اثر انگشت بر روی آن ها قرار نمی گیرد. بر خلاف کروم، اثر انگشت به سختی در دستگیره های مشکی درب دیده می شود.
•    دستگیره های درب مشکی به طور چشمگیری بروی درب های چوبی زیبا به نظر می رسند
.
 

معایب: 

•    گرد و غبار می تواند به مرور زمان روی دستگیره ها ظاهر شود. اگر تا به حال به پیراهن مشکی خود در پایان روز نگاهی دقیق بیندازید، می دانید که چقدر گرد و غبار روی چیزهای سیاه ظاهر می شود. این مورد می تواند برای دستگیره های شما نیز اتفاق بیفتد. اجازه ندهید این روی تصمیم شما تأثیر بگذارد، زیرا تمیز نگه داشتن آنها نسبتاً آسان است.

نحوه تمیز کردن دستگیره های درب مشکی به چه صورت می باشد؟

دستگیره مشکی درب در طول عمر خود بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اگر کثیفی و چربی از روی آنها پاک نشود، اصطکاک بین این کثیفی و دست افراد، می تواند به مرور رنگ مشکی را از بین ببرد..
توصیه می شود دستگیره های درب سیاه خود را حداقل هر 2 ماه یکبار تمیز کنید. این کار برای اطمینان از پخش نشدن کثیفی است.

ابتدا محلول پاک کننده خود را با آب مخلوط کنید. 1 لیتر آب و 50 میلی لیتر مواد شوینده را در سطل ترکیب و دستگیره را با پارچه ای که با محلول تمیز کننده مرطوب شده است پاک کنید. از فشار ملایم و مکرر برای پاک کردن هرگونه کثیفی استفاده نمایید. مطمئن شوید که پارچه در تمام گوشه های دستگیره درب خود قرار بگیرید. و در انتها دستگیره در را با پارچه دیگری که با آب تمیز مرطوب شده است بشویید.

ویژگی های دستگیره درب مشکی المان

دستگیره درب المان (Eleman) یک نمونه عالی از دستگیره درب مشکی با طراحی سنتی است که بر روی تمامی درب ها قابل نصب می باشد. المان انتخاب دستگیره های درب را برای شما آسان می کند. محصولات ما شامل جدیدترین رنگ ها و باکیفیت ترین جنس ها با مناسب ترین قیمت ها می باشند. ما به طور مستمر دستگیره های درب جدیدی را معرفی می کنیم تا نیاز مشتریانی که به دنبال آن هستند را برآورده کنیم تا با سبک طراحی داخلی خانه شان مطابقت داشته باشد.