دستگیره درب آپارتمانی یکی از مهمترین قسمت‌های درب ورودی آپارتمان می باشد که برای باز و بسته کردن درب از آن ها استفاده می‌شود. این دستگیره ها معمولاً از جنس ها و آلیاژ های مختلفی مانند فلز، سرب، آلومینیوم و برنج ساخته شده اند و بر روی درب آپارتمانی نصب می‌شوند. در ادامه لیستی از قیمت دستگیره های درب ورودی آپارتمان المان را مشاهده می کنید.

 


از ویژگی های اصلی دستگیره درب آپارتمانی می توان به مقاومت در برابر ضربه، دارا بودن قفل و قابلیت نصب سیستم های امنیتی اشاره کرد. همچنین برخی از دستگیره های درب آپارتمانی دارای قابلیت باز شدن با کارت، پسورد یا اثر انگشت نیز می باشند.
این دستگیره ها باید به گونه ای نصب شوند که قابلیت باز شدن و بسته شدن درب را به خوبی داشته باشند و در عین حال امنیت درب حفظ شود. لذا بهتر است نصب دستگیره درب آپارتمانی را به یک تکنسین مجرب و متخصص واگذار کنید. برای اطلاعات بیشتر از نحوه نصب می توانید به صفحه نصب دستگیره درب مراجعه نمایید.

ویژگی های دستگیره های درب آپارتمان

دستگیره درب آپارتمانی دارای مزایای زیادی است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش امنیت

انواع دستگیره درب آپارتمانی با قفل های مختلف و قابلیت نصب سیستم های امنیتی موجود می باشند که می توانند امنیت درب را افزایش دهد و از نفوذ افراد غیرمجاز به داخل واحد جلوگیری کند.

سهولت در استفاده

این دستگیره ها با طراحی و ساختار مناسب، راحتی و سهولت را به کاربران ارائه می دهد.

زیبایی و طراحی

دستگیره درب ورودی آپارتمان لت طراحی های متنوع و مدرن، به زیبایی درب ورودی واحد کمک می کند و با سبک و دکوراسیون داخلی آپارتمان سازگاری دارد.

مقاومت در برابر ضربه

دستگیره درب آپارتمانی با ساختار محکم و مقاوم به درب ورودی، ایمنی بیشتری می بخشد و در برابر ضربات و شوک های متعدد مقاوم می باشد.

قابلیت باز شدن با سیستم های مختلف:

برخی دستگیره های درب آپارتمانی دارای قابلیت باز شدن با کارت، پسورد یا اثر انگشت می باشند که این ویژگی به کاربران امکان می دهد که به راحتی و بدون نیاز به استفاده از کلید، درب را باز کنند.

چگونه مناسب ترین دستگیره درب ساختمان را انتخاب و خریداری نماییم ؟

خرید دستگیره درب ورودی آپارتمان اگر چه ممکن است دلهره آور باشه اما اگر موارد زیر را رعایت نمایید خرید آن برای شما آسان می شود.
1.    سبک دستگیره (دستگیره پلاک، دستگیره دوتکه درب، دستگیره ثابت)
2.    نوع و آلیاژ دسته (آلیاژ آلومینیوم، برنج، سرب، زاماک)
3.    عملکرد نوع درب (درب آپارتمان، درب حیاط، درب ساختمان، درب اتاق و غیره)
4.    گارانتی
5.    شرایط مراقبت و نگهداری
6.    نصب و راه اندازی
7.    لوازم جانبی درب

آیا دستگیره هایی با امکان قفل امنیتی برای درب ورودی ساختمان یا آپارتمان مناسب می باشند؟

بله برای ساختمان ها و آپارتمان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند حتما باید از دستگیره هایی درب ورودی با امنیت بالا استفاده شود.

این دستگیره ها با داشتن قفل و سیستم های قفلی، امکان بست و باز کردن درب را کنترل می کنند و برای ساکنین و کاربران ساختمان امنیت بیشتری را فراهم می کنند.
دستگیره های درب ورودی ضد سرقت شامل قفل های دیجیتالی با سیستم امنیت بالا می باشند که امنیت ساختمان و آپارتمان شما را فراهم سازند. همچنین از این دستگیره ها می توان برای بانک ها، سفارتخانه ها، دفاتر دولتی و ساختمان های خصوصی هم استفاده نمود. برای اطلاعات بیشتر از این دستگیره ها می توانید به صفحه دستگیره درب ضد سرقت مراجعه نمایید.